Путін зажадав створити «російський Інтернет»

danya 26 Апр, 2014 10:05 ПП | Категория Все новости, Интернет | Нет комментариев

Другий Латеранський Собор у квітні 1139 року під керівництвом Папи Інокентія II заборонив використання арбалетів проти християн, пишут Новости ИТ

Чи сталося диво – чи перестали в подальші дев’ятсот років від Різдва Христового вбивати адептів Сина Бога? Відповідь ви знаєте. І ось в наші дні, наприкінці квітня 2014 року, президент РФ Володимир Путін на медіафорумі Загальноросійського народного фронту в Санкт-Петербурзі заборонив інтернет у Росії.

Плачте! Володимир Путін може все! Схоже, що настав кінець «Всесвітньому павутинню».
Володимир Володимирович суворо конфіденційно повідомив російській спільноті акул пера – добровільних помічників «Єдиної Росії», що нинішній інтернет «виник як спецпроект ЦРУ» з єдиною метою – створити однополярний світ і закріпити світове панування США.

Тому господар Кремля зажадав створити свій, «російський» інтернет. А усі сервери потрібно перенести на територію Російської Федерації. Це треба для того, пояснив Верховний головнокомандувач, щоб «захистити важливі дані, передусім закритого характеру – Міноборони, оборонної промисловості, органів влади і управління».

Коментувати нові ініціативи президента Путіна надзвичайно складно, та і небезпечно. Мудра Ангела Меркель повідомила світовій громаді (після двогодинної розмови), що цей політик «живе у своєму віртуальному світі» – у світі самотності, страхів, жахів, фобій, паніки.

Для розуміння особистості Путіна можна додати два важливі моменти, які можуть вплинути на об’єктивну характеристику нинішнього партикулярно-військового російського монарха.
Перший – психологічний.

Тут без літературної класики ніяк. Процитуємо Олександра Дюма і його безсмертний роман «Три мушкетери». Тінь «впаде на Путіна».
«Панове! – сумно говорив Людовик XIV, – я дуже сильно хворий!» «Що у Вас болить, Ваша високосте? – запитували придворні свого монарха. Він відповідав: «Мені дуже нудно».

Схоже, що ВВП після розлучення із дружиною і між таємними зустрічами з новою – матір’ю своїх маленьких дітей – сильно, «по-державному» занудьгував, туга заїла. Пам’ятаєте фільм «Іван Васильович змінює професію»? – Іван Грозний говорить товстусі Наталії Крачковській: «Залиш мене, старенька! Я у смутку!». Загалом, «від нудьги» і «туги» Путін окуповував Крим.

Источник

Похожие новости:

Автор: danya

Добавить комментарий


Яндекс.Метрика Украина онлайн
© 2012-2017 copyright Новости ИТ