“Розетка” – горе українське. Як інтернет-магазин знущається над покупцями

admin 15 Апр, 2014 04:24 ПП | Категория Все новости, Интернет | 1 Комментарий

Підбірка скарг, після яких звертатися до цього магазину перехочеться, пишуть Новости ИТ

Журналісти “Електронної книги скарг України” ледь не щодна отримують купу скарг на один із найбільших інтернет-продавців, магазин “Розетка”. Остання від Олени Бортновської:

“Не звертайтесь за покупками до інтернет-магазину rozetka, Ви залишитесь з своїми проблемами на одинці. Вернути товар в 14 денний неможливо, навіть якщо в тебе є на це право”. І, схоже, дійсно про права споживача в цій мережі забувають.

Одна із скарг стосувалася придбання велосипеду за 5 тисяч гривень. Уявіть собі, що до Вас звертаються із пропозицією купити товар за таку суму – Ви маєте зробити все, щоб задовольнити клієнта. Але, схоже, в “Розетці” настільки багаті власники, що їм чхати на клієнтуру. Пише Олександр, на днях він хотів зробити подарунок близькій людині:

експерт“Я замовив велосипед в магазині “Розетка”, мені пообіцяли привезти його, але я так і не дочекався. Почалися постійні дзвінки від менеджера Андрія, що, мовляв, сьогодні не встигаємо, давайте завтра”.Олександр на свою голову вступив у їхню гру. “Через день мені перетелефонували і сказали, що у велосипеда пошкоджене крило, запропонували, або привезти його з таким крилом сьогодні і зробити знижку аж 200 гривень, або ж дочекатися іншого дня, коли буде заміна”. Олександр погодився і на ці умови.

Але потім знову зателефонували з “Розетки”: “Мені сказали, що вони доставлять велосипед, але тільки у розібраному стані. Хоча, на сайті фотографії цих велосипедів у зібраному вигляді”. Загалом Олександр отримав свою дорогу покупку тільки після чотирьох днів чвар.

Источник

Похожие новости:

Автор: admin

Отобразить 1 Комментарий
Ваше мнение
  1. Sem пишет:

    Лапы прочь от розетки, хороший магазин. В любом деле встречаются некомпетентные сотрудники в сякие перегибы всем не угодиш, главное что большинство довольно.

Добавить комментарий


Яндекс.Метрика Украина онлайн
© 2012-2017 copyright Новости ИТ