Microsoft і Hewlett Packard оголосили бойкот російським компаніям

Рада Європи надаватиме підтримку Україні, щоб зберегти її унітарний статус – про це у Києві заявив генсек організації Турбйорн Ягланд, пишут Новости ИТ
Рада Європи надаватиме підтримку Україні, щоб зберегти її унітарний статус – про це у Києві заявив генсек організації Турбйорн Ягланд. Він наголосив на важливості проведення президентських виборів в Україні, і для цього до нас має приїхати якнайбільше спостерігачів ОБСЄ.

Окрім того, на думку поважної європейської структури, необхідно створити таку конституцію, яка об’єднає всіх українців. «Україна має розробити Конституцію, яка б об‘єднала людей, яку б усі вважали прийнятною, і обрати президента вільним та прозорим шляхом. І так само сформувати новий парламент, який би представляв інтереси всієї країни.

І це необхідно робити якнайшвидше, аби забезпечувати єдність держави», – наголосив Ягланд. Захоплення спостерігачів ОБСЄ стало однією з головних тем засідання ради безпеки ООН. Представники Великобританії, Сполучених Штатів і Франції закликали Росію негайно припинити нагнітати напругу та вгамувати підконтрольних їй терористів, які орудують на Південному Сході України.

Відзначали, що нинішні дії Кремля дуже нагадують вже випробувані нею схеми захоплення чужих територій. Знову наголошували на ігноруванні Москвою зобов’язань, передбачених женевською угодою. «Дозвольте нагадати, що Україна ніколи не погрожувала Росії й ніколи цього не робитиме.

Українці хочуть жити в мирі й хочуть, щоб їх залишили у спокої. Верх цинізму – це заяви Росії про право на самооборону в ситуації, коли Москва діє як агресор, окупувала Крим і брутально втручається у внутрішні справи України, дестабілізуючи ситуацію на Сході й роблячи її вибухонебезпечною», – заявив представник України в ООН Юрій Сергєєв.

У російських же дипломатів, як і зазвичай, винні всі, крім самої Росії. Й зокрема – нинішня українська влада, яку росіяни наполегливо називають «київською», тобто не визнають, що це – керівництво всієї країни. Вочевидь – це один із прийомів російських політтехнологів, спроба привчити світ до думки, що південно-східні області – не українські.

Росія не має права втручатися у справи України – не втомлюються повторювати європейці. Якщо не прислухається, її й надалі каратимуть обмеженнями. «В українців повинна бути можливість приймати свої рішення вільно. Росія не має права впливати на ці рішення. Україна – незалежна країна.

Ми хочемо мати добрі стосунки з Росією, але вона не дотримується міжнародного права, тож ми змушені відповідати санкціями, що ми й зробили», – каже канцлер Німеччини Ангела Меркель.

Тим часом російські банки та компанії, на які наклали санкції США, стикнулися з новими обмеженнями – великі американські хай-тек компанії, такі як Microsoft та Hewlett Packard припиняють обслуговування тих російських підприємств, які перебувають у чорному списку.

Источник

Похожие новости:

Автор: danya

Добавить комментарий


Яндекс.Метрика Украина онлайн
© 2012-2017 copyright Новости ИТ